Praznično povezovanje: Velikonočne dogodivščine za otroke in starše

Kako ustvariti čarobno velikonočno doživetje?

Veseli smo, da vam lahko predstavimo naš novi brezplačni paket, posvečen prazniku velike noči!

Paket, ki omogoča, da skupaj s svojimi otroki začutite čar raziskovanja sveta, tokrat s poudarkom na prazniku velike noči.

Paket bo prinesel obilo veselja, radosti in nepozabnih trenutkov vaši družini ter vam pomagal ustvariti čarobno praznično doživetje. 🐥🌟

Prenesite raziskovalni paket!

Pripravili smo raziskovalni paket za otroke in starše, da bo praznovanje Velike noči še bolj zabavno:

📖 Knjižica "Oskar odkriva veliko noč": Zabavna in poučna zgodbica, ki bo otroke popeljala skozi čarobni svet Velike noči.

🥚 Igrica "Lov na jajca": Organizirajte zabaven lov na velikonočna jajca v vašem domu ter ustvarite nepozabne trenutke smeha in raziskovanja.

🎨 Izdelava košarice za jajčka: Skupaj z otroki ustvarite košarice za jajčka iz papirja in tako spodbudite njihovo ustvarjalnost ter ročne spretnosti.

p.s. Nekateri uporabniki ne vidijo gumba za prenos. V kolikor se to zgodi tudi vam, nam na info@oskarodkrivasvet.si napišite vaš e-mail naslov in poslali vam bomo paket.